NEPŘIHLÁŠENÝ UŽIVATEL
Nejste přihlášen. Pro využití všech funkcí našeho webu je nutné se přihlásit. Například nábory nejdou bez přihlášení vůbec vidět. :)

Event Memes Event 16.8. - 26.8.2020
Téma založil KuboKuba

Memes Event

Kdo by se rád nesmál? Memes jsou součástí životů spousty z nás, proto jsme se rozhodli uspořádat event zaměřený přesně na to! Navíc, i když nejste zrovna nejkreativnější osoba, udělat meme na server nebo na tým zvládne většina lidí... No a kdyžtak udělat meme přímo na mě zvládne úplně každý... (viz úvodní fotka příspěvku, která naráží na mé údržby, jakmile nestíhám update) ?

 

 

Pravidla Eventu:

1) Vyhněte se přehnaným vulgarismům - kdyžtak použijte třeba hvězdičky pro vypípání nadávek.

2) Žádné krádeže memes, které jste nevytvořili! Přihlásit do eventu se můžete jen s memem, který jste vytvořili.

3) Meme se musí dotýkat serveru (ať již serveru samotného nebo třeba AT...)!

4) Nesmí být využity žádné tzv. "inside jokes". Tj. meme by měl být vytvořen tak, aby ho měl šanci a zvládl pochopit každý... (každý kdo má smysl pro humor ;)

5) Černý humor a veškeré ofensivní druhy humoru jsou POVOLENY. :)

6) Každý hráč může poslat maximálně 1 meme. Pokud jich někdo zašle více, počítat se bude jen ten první!

7) Váš nick může být uveřejněn spolu s vámi poslaným memem, takže pokud by někomu vadilo, že jeho nick bude veřejně spojen s jeho tvorbou, nepřihlašujte se. :)

 

 

Průběh Eventu:

Pravidla máte jistě přečtená, takže si něco povíme k průběhu. Event začíná 16.8. v 1:00. Poté máte několik dní na vytvoření a nahrání svého memu na adrese https://forms.gle/KqKQtdbz2xhKYY8fA Konec je 26.8. ve 20:30.

Nejlepší meme vybere velice odborná porota skládající se z našeho týmu. Vybere se podle toho, co nás nejvíce pobaví, zároveň budeme hledět i na kreativitu...

Způsob provedení, jestli jste si na tom dali záležet 50 hodin ve photoshopu, nebo jste to udělali za 2 minuty v malování, není zase až tak podstatné, hlavní účel meme je se zasmát. ?

 

 

GLHF

:)
Před 1 měsícemPoslední úprava: Před 1 měsícem
🡱